Залізничний район м. Львова. ДНЗ № 86

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив дошкільного навчального закладу № 86 складається з 13 педагогів.

З них мають:

• вищу категорію - 1;

• першу категорію — 2;

• другу  категорію — 1.

Звання:

• "Вихователь-методист" — 2;

• "Старший вихователь" — 1.

Аналіз вікового складу педагогів ДНЗ №86 (2015 рік)

Аналіз освітнього складу педагогів ДНЗ №86 (кваліфікаційні категорії)

Вихователь-методист - Фуц Марія Андріївна, освіта базова вища, стаж- 36 років;

Музичний керівник- Мартинів Світлана Романівна, освіта базова вища, стаж-21 рік;

Вчитель-логопед - Ядловська Ірина Василівна, освіта вища, стаж- 33 роки;

Практичний психолог- Кузьма Ірина Степанівна, освіта вища, стаж роботи- 10 років;

Старша медсестра Баранюк Христина Григорівна, стаж роботи-38 років;

Медсестра-ортоптист Станицька Ірина Ігорівна. стаж роботи- 19 років

ДНЗ обслуговують лікар-педіатр та лікар-окуліст з 5-ї комунальної міської клінічної поліклініки.

В ДНЗ № 86 створені всі умови для професійного удосконалення педагогів. Вихователі навчаються у вищих закладах освіти без відриву від виробництва, проходять курси підвищення кваліфікації, атестацію, приймають активну участь у методичних обєднаннях району та міста, в методичній роботі дошкільного закладу.

У організації навчально-виховної роботи з дітьми колектив ДНЗ спирається на особистісно-орієнтовані технології, метою яких є послідовна орієнтація на особистість дитини, на формування її індивідуальності, творчих можливостей та здібностей, духовних потреб та інтересів.
Вихователем-методистом організована змістовна робота по забезпеченню виконання вимог БК дошкільної освіти в Україні. Розробила та впроваджує в навчально-виховний процес новітні форми роботи з дітьми, батьками і кадрами.
Вихователь-методист Фуц М.А. постійно працює над методичним забезпеченням навчально-виховного процесу:

• поповненням методкабінету та груп новими посібниками, методичною літературою, іграшками, спортінвентарем, канцтоварами;

• підпискою періодичних видань

• систематизацією матеріалу на допомогу вихователям та батькам;

• узагальненням передового педагогічного досвіду.