Вихователь-методист ДНЗ №86

Освіта базова вища, стаж- 36 років.

Одна з найголовніших складових і гарантій успіху методичної роботи – це стимулювати до постійної роботи над собою, здорове бажання бути кращим.

У ДНЗ створена методична робота з кадрами, що передбачає роботу бесід, консультацій, семінарів-практикумів в організації роботи яких широко використовуються тренінги із застосуванням інтерактивних технологій навчання, конкурси педагогічної майстерності, ділові ігри, де можна перевірити свою компетентність і взаємо збагатитися.

Вихователь-методист допомагає педагогам оволодіти новими знаннями, навичками, способами діяльності, формувати здатність переносити їх на практику. Також організовує розвиток професійних інтересів педагогічних працівників, підтримує прогресивні педагогічні ідеї.

Головне в методичній роботі закладу та методичного кабінету вчасно допомогти педагогам у подоланні труднощів у роботі з дітьми, підтримати діловий тонус вихователів, вчасно забезпечити новинками методичної літератури для самоосвіти та оволодіння новими методами, прийомами, засобами, технологіями, системою навчання та виховання.

Стимулювати до постійної роботи над собою, здорове бажання бути кращим – це одна з найголовніших складових і гарантій успіху методичної роботи.

Конкурс помічників вихователів ДНЗ №86

Семінар – практикум для педагогів ДНЗ №86

“Згуртований колектив – шлях до вирішення конфліктів

”Спілкування - один із кроків вирішення конфлікту"